Storybrooke.cz se loučí

Dnes večer v USA začíná jarní blok šesté série a my vám i přesto s politováním oznamujeme, že Storybrooke.cz zavírá své brány. Za ty roky, které se ONCE vysílá se na internetu vystřídalo dost fanouškovských webů… Všechny byly časem zrušeny, protože jejich tvůrci o seriál kompletně ztratili zájem. U nás je to stejné a navíc jsme ztratili i víru v to, že ONCE bude mít někdy smysluplné pokračování a pořádnou dějovou linku.

Děkujeme za případné nabídky, ale nehledáme nové redaktory ani pomocníky, protože web je obtížný na správu – obrázky se musí upravovat v Photoshopu, texty by měly mít přesnou délku, některé kategorie jsou naprogramovány pomocí jazyka PHP a jsou zde i a další složitosti, které by bránily bezproblémovému chodu.

Web necháme ještě celý tento rok běžet, protože má stále úctyhodnou návštevnost – zejména pak kategorie s postavami. Nový obsah (novinky, postavy, kvízy…) už ale nepřidáme.

Bylo nám ctí stát se největším informačním webem pro fanoušky Once Upon a Time, ale vězte, že každá pohádka má svůj konec. Věříme, že jsme se narozdíl od Edwarda Kitsise a Adama Horowitze rozhodli pro včasné a důstojné ukončení. 

Dva komentáře ke článku: Storybrooke.cz se loučí

DarkSideOfTheMoon napsal:

Sbohem a děkujeme. Odvedli jste dobrou práci.

Hitokage napsal:

Děkujeme!

Erika napsal:

Ďakujeme 🙏 je mi ľúto že končíte ale je to vaše rozhodnutie 😢😢tak teda dovy

Michaela napsal:

Once upon a time je můj oblíbený seriál. Moc ho miluju s kámoškou na to koukáme furt. A tet koncite? 😭😭😭😭 Je mi to strašně líto protože věřím že takovychto fanoušků je mnoho. Ale chápu že už není ta správná energie a nálada. Jen mě to….
HROZNE MRZI!!!!!!!!!!!

Peter napsal:

Platí jedno pravidlo. V NAJLEPŠOM TREBA PRESTAŤ. Škoda, že to nezačínajú chápať aj tvorcovia seriálu (A to mám ten seriál fakt rád už od začiatku) 😀 Tak či onak, je to smutná správa. No aj tak ďakujem za seba a určite som si istý, že ďakujeme všetci ako komunita fanúšikov OUAT. Majte sa, a držím palce v budúcnosti. :)

Denis napsal:

najprv som chodil na inú stránku a potom prešiel na túto no je to škoda ale súhlasím už to neni to čo to bývalo ako prvé dve série nie je tam napatie a dej vieme dávno dopredu ale je to škoda a čo tak túto stránku nejak transformovat do inej podoby chcem tým povedat nie je vela stránok kde sa schádzajú ludia čo majú radi tie isté žánre a možnost si pokecat o nich 😀

Anetka napsal:

Děkujeme za všechno!!!!! Nejde ani vyjádřit, co všechno jste nám dali, ačkoliv se jedná „pouze“ o seriál, dali jste nám nejen mnoho nových a zajímavých informací, ale i radosti a při návštěvě tohoto webu se vždy člověk alespoň na chvíli dostal do jiného světa! Díky za to!! Byli jste výborní!!
:-)

Denis napsal:

hej počujte ja viem že ste to tak trochu vzdali s tým seriálom ale je tu dost ludí čo by potrebovalo verit v niečo dobré na rozprávky pravú lásku štastné konce a potrebujú mat tú nádej , nevzdávajte to s tou stránkou ešte možno užv dalsích sériách nebudú rovnakí herci ale ide o tú pointu celého seriálu