Nové postavy: Sindibád a Šeherezáda

Tvůrci Bylo, nebylo hledají pro svou show třicetiletého muže ze středního východu, Arábie nebo severní Afriky, který bude hrát šibalsky okouzlujícího hrdinu s důvtipem, který navíc bude znát sílu laskavosti,…

ale později ztratil víru ve svou schopnost vést svůj lid. Tímto mužem není nido jiný než Sindibád. Obsadit by ho mohl například herec Haaz Sleiman, který v několika seriálech již hraje.

sindibad sindibad2
Zde je popis této postavy z Wikipedie:

Sindibád nebo námořník Sindibád  je legendární arabský námořník ze sbírky pohádek, bajek a legend Tisíc a jedna noc. Příběhy o Sindibádovi – Sedm cest námořníka Sindibáda – vyprávějí o jeho fantastických dobrodružstvích na mořích východně od Afriky a jižně od Asie. Zasazeny jsou do doby vlády kalifa Hárúna ar-Rašída. Založeny jsou dílem na zkušenostech arabských námořníků, dílem na indických a perských pohádkových příbězích, dílem na starých literárních vzorech (včetně Homérovy Odyssei).

Dalším charakterem, krerý bude mít premiéru na začátku 6. série je Šeherezáda, slavné vyúravěčce pohádek Ticíce a jedné noci. V ONCE to bude nádherná kráska ze středního východu nebo Arábie, která která se nikdy nepodvolí v dobrém boji a umí držet krok i s těmi nejtvrdšími protivníky. Šeherezádu by si mohla zahrát např. Azita Ghanizada, nicméně ještě není vůbec nic potvrzeno.

seherezada2

Stejně tak jaki v případě Herkula to vypadá, že se bue jednat o epizodní role.

Dva komentáře ke článku: Nové postavy: Sindibád a Šeherezáda

Matej napsal:

A ako sa volá ten herec čo je hore zobrazený, ten už je potvrdený?

Matej napsal:

aha už som si to všimol 😀