Doplnit postavy či ne?

Fanoušci našeho webu, zbystřete! Víme, že sekce postav není úplně kompletní, zejména pátá série docela chátrá a z těch dřívějších nám chybí třeba Pongo, Medúza, Johanna apod. Časové důvody nám nedovolily přidávat…postavy pravidelně. 

postavy-web

Ze statistik nám vyplývá, že se jedná o jednu z více navštěvovaných kategorií na našem webu, takže chceme našim čtenářům vyhovět a nabízíme doplnění, pokud o něj bude zájem!

Pokud chcete, abychom sekci postav doplnili, napište k tomuto článku komentář a vyberte jednu z variant:

 

Varianta 1: Přidáme úplně všechny postavy, které se v seriálu objevily, ale nebudeme k nim přidávat texty, podrobné informace apod. Jednoduše doplníme databázi postav, aby tato stránka byla graficky kompletní. Budeme rádi za nové návrhy na e-mail info(at)storybrooke.cz nebo do komentářů níže. Do budoucna bychom dle našich časových možností počítali i s doplněním zbylých nformací.

 

Varianta 2: Kompletně přidáme důležité postavy z 5. série, jejich příbuzenské vztahy, text, fotografie apod. 

 

Varianta 3: Necháme sekci postav žít svým vlastním životem tak, jak je tomu doposud. Vlastně ani nevíme, jestli si čtenáři našeho webu potřebují číst o postavách a dozvědět se, kdo je čí rodič nebo dědeček.

 

Pokud by byl opravdu velký zájem, rádi bychom zorganizovali RPG hru, ve které by se používaly čtvercové ikony postav, které najdete všude na webu. Vytvořili bychom unikátní prosředí pro komunikaci mezi jednotlivými hráči a web Storybrooke.cz by pravidelně přidával „zápletky“, na které byste vy, hráči reprezentující danou postavu, museli reagovat.

 

Dejte nám prosím vědět, jak se vám nápady líbí!  Web děláme pro vás. Děkujeme, že nás navštěvujete!

Dva komentáře ke článku: Doplnit postavy či ne?

Delphine napsal:

2 a samozrejme aj RPG hru

ShipCaptainSwanSoHard napsal:

Rozhodně jsem pro variantu 2 :) Nevím, jestli zrovna tu RPG hru udělat, protože už pár českých RPG OUAT her už je, ale můžete to zkusit :)

Jf_milka napsal:

Určitě varianta 2 a RPG hra by byla super! :)

pajalove ouat napsal:

varianta dva 😊

Iva napsal:

Varianta první. Doplnit všechny postavy a příbuzenské vztahy a pak postupem času doplnit infomrace. =)

Tuka napsal:

je mi to jedno ale docela mě zajímá kdo má jaký vztah s kým a ta jednička by byla fakt supr

Peter Pan napsal:

Určitě prosím RPG!! Všechny, které byly už nejsou! Ideální čas! Ale prosím bez fóra! Hrát v chatovacích místnostech. Děkuji