4. série – 2. část

4. série - 2. část
Čtvrtá série seriálu byla ohlášena 8. května 2014 a přibližně o týden později bylo potvrzeno, že bude opět rozdělena do dvou částí, které budou vysílána odděleně v podzimním bloku 2014 a další na jaře 2015. Čtvrtá řada tak měla premiéru 28. září. 2014.

Hlavními padouchy druhé části čtvrté série jsou Zloba (Maleficent), Cruella de Vil a Uršula. Kromě Cruelly jsme se s oběma postavami už mohli v seriálu setkat. Jejich vzhled, krutost a cíle však budou naprosto odlišné než v minulosti!

Postavy, které se objevily v druhé části čtvrté série:

Sněhurka / Mary Margaret BlanchardEmma SwanZlá královna / Regina MillsHenry MillsRampelník / Pan GoldPrinc Krasoň / David NolanBelle French / LaceyKapitán Killian Hook JonesWill Scarlet / Srdcový SpodekModrá víla / Matka představenáBabička / Widow LucasCruella de VilZloba (Maleficent)UršulaČernobohŠtístkoPinocchio / August BoothGeppetto / MarcoPrincezna AuroraArielRobin HoodUčeňKejchal / Tom ClarkMarianZelena / Zlá čarodějnice ze západuŠerif z NottinghamuIsaac Heller / AutorMadelinePongoLilyCora / Srdcová královnaModrá víla / Matka představenáRejpal / Snílek / LeroyPrófaStydlínDřímal / WalterŠmudla

 Průměrná sledovanost: 5 669 091 diváků

Nejsledovanější díl: 6 720 000 diváků (4×14 – Neodpuštěný)

Nejméně sledovaný díl: 5 120 000 diváků (4×18 – Srdce ze zlata)

Přebrepty ze 4. série: 
Rozhovor s herci o 4. sérii: 
Procházka po Storybrooku: 
Vtipný sestřih 4. série – 2. část: 

<< Předchozí série     Následující série >>