4. Série – 1. část

4. série - 1. část

Čtvrtá série seriálu byla ohlášena 8. května 2014 a přibližně o týden později bylo potvrzeno, že bude opět rozdělena do dvou částí, které budou vysílána odděleně v podzimním bloku 2014 a další na jaře 2015. Čtvrtá řada tak měla premiéru 28. září. 2014.

V dubnu 2014 bylo potvrzeno, že hvězda původního seriálu Once Upon a Time in Wonderland, Will Scarlet, nebo-li Srdcový spodek, bude hlavní postavou, která doplní osmičku hlavních hrdinů. V posledních minutách třetí série jsme mohli vidět Elsu, která je ústřední postavou první části série čtvrté. Společně s Kristoffem a Annou pocházejí z Arrandallu, pohádkového světa z filmu Ledové Království.

Hlavním padouchem je Sněhová královna Ingrid, která silně usiluje o to, aby našla svůj happy ending, který pro ni spočívá v nalezení té pravé rodiny.

Postavy, které se objevily v první části čtvrté série:

Sněhurka / Mary Margaret BlanchardEmma SwanZlá královna / Regina MillsHenry MillsRampelník / Pan GoldPrinc Krasoň / David NolanBelle French / LaceyKapitán Killian Hook JonesRejpal / Snílek / LeroyKouzelné zrcadlo / Džin / Sidney GlassElsa / Ledová královnaAnnaRobin HoodMarianVelký PabbieKristoffGerdaDřímal / WalterSvenNeal NolanBabička / Widow LucasIngrid / Sněhová královna / Sarah FisherRuthŠtístkoWill Scarlet / Srdcový SpodekHansJiminy Cricket / Dr. Archie HopperUčeňColetteSir Maurice / Moe FrenchPrincezna AuroraPopelka / Ashley BoydČernovousModrá víla / Matka představenáPrófaŠmudlaKejchal / Tom ClarkStydlínZloba (Maleficent)UršulaCruella de Vil

 Průměrná sledovanost: 7 380 909 diváků

Nejsledovanější díl: 9 470 000 diváků (4×1 – Příběh dvou sester)

Nejméně sledovaný díl: 5 690 000 diváků (4×11 – Hrdinové a padouši)

Rozhovor s „Elsou a Annou“: 
Ze zákulisí 4. série: 
Rozhovor s „Ingrid“: 
2. – Ze zákulisí 4. série: 

<< Předchozí série   Následující série >>