3. SÉRIE – 1. část

3. série - část 1

Třetí série seriálu Once Upon a Time byla ohlášena 10. května 2013. Výkonní producenti Adam Horowitz a Edward Kitsis také poznamenali, že tato řada bude rozdělena do dvou částí, přičemž první měla premiéru 29. září 2013, a druhá je zařazena do jarního bloku od 09. března 2014.

Děj první části se točí kolem hlavních postav, které cestují ze Storybrooku do Neverlandu, aby získali zpět Henryho, kterého unesl zlotřilý Petr Pan. Celý děj se  odehrává vesměs na tajemném ostrově, až k závěru opět zavítáme do našeho reálného světa, do Storybrooku. Nicméně i tam opět nastanou problémy a je nutné, aby Emma s Henrym unikli do bezpečí do New Yorku.

V této sérii byly představeny následující postavy: Petr Pan, Zvonilka, Ariel, Princ Eric, Ursula, Medusa a další.

Postavy, které se objevily v první části třetí série:

Sněhurka / Mary Margaret BlanchardEmma SwanZlá královna / Regina MillsHenry MillsRampelník / Pan GoldPrinc Krasoň / David NolanBaelfire / Neal CassidyKapitán Killian Hook JonesPrincezna AuroraMulanGreg MendellRobin HoodTamaraFelixPetr Pan / Krysař / MalcolmBelle French / LaceyRejpal / Snílek / LeroyKouzelné zrcadlo / Džin / Sidney GlassŠtístkoDřímal / WalterPrófaStydlínKejchal / Tom ClarkŠmudlaModrá víla / Matka představenáZvonilkaStínLiam JonesArielPrinc Eric / EricUršulaJiminy Cricket / Dr. Archie HopperBabička / Widow LucasWendy DarlingDr. Victor Frankenstein / Dr. WhaleWilliam Smee

 Průměrná sledovanost: 7 206 364 diváků

Nejsledovanější díl: 8 520 000 diváků (3×1 – Srdce největšího věřícího)

Nejméně sledovaný díl: 6 440 000 diváků (3×11 – Cesta domů)

Rekapitulace 3. série: 
Přebrepty z 3. série: 
Vymazané scény z 3. série: 
Bonus: Příběh Ariel 

<< Předchozí série   Následující série >>